Zij-instroom nieuwe schooljaar 2023-2024

27-3-2023

Hier treft u de beschikbare plaatsen voor zij-instroom in het nieuwe schooljaar. Ook is aangegeven hoe de aanmelding verloopt.

In klas 1: geen plaatsen beschikbaar
In klas 2: geen plaatsen beschikbaar

In klas 3 BB/KB: enkele plaatsen beschikbaar in het profiel Economie & Ondernemen
In klas 3 BB/KB: enkele plaatsen beschikbaar in het profiel Media, Vormgeving & ICT
In klas 3 BB/KB: enkele plaatsen beschikbaar in het profiel Zorg & Welzijn
In klas 4 BB/KB: geen plaatsen beschikbaar

In klas 3 Theoretische Leerweg: geen plaatsen beschikbaar
In klas 3 Theoretische Leerweg Route83: geen plaatsen beschikbaar
In klas 4 Theoretische Leerweg: enkele plaatsen beschikbaar
In klas 4 Theoretische Leerweg Route83: geen plaatsen beschikbaar

 

Is uw kind op dit moment ingeschreven op een van onze VO-scholen en wil hij/zij overstappen naar een van onze andere scholen, dan hoeft u uw kind niet digitaal aan te melden voor de andere school. Bij de huidige school kunt u een overstapformulier aanvragen.
Het volledig ingevulde en ondertekende formulier kunt u mailen naar aanmeldingenvo@o2g2.nl
Dit kunt u doen door het ondertekende formulier te scannen of er een scherpe foto van te maken en als bijlage toe te voegen aan de mail. Per post versturen is ook mogelijk naar de Leerlingenadministratie van Openbaar Onderwijs Groningen. U vindt het postadres op het overstapformulier. Na ontvangst van het overstapformulier zorgt onze Leerlingenadministratie voor het doorsturen van de gegevens naar de gewenste school.

 

Is uw kind op dit moment niet ingeschreven op een van onze VO-scholen en wil hij/zij overstappen naar een van onze scholen, dan moet u uw kind digitaal aanmelden bij Aanmelding voortgezet onderwijs (openbaaronderwijsgroningen.nl).